PORADY DLA MAKIJAŻYSTEK

Sposób dla makijażystek na szybkie notatki po makijażach próbnych ślubnych

Karta makijazu probnego slubnego - Perfekcyjne i szybkie notatki - Agata Pustola

Wskazówki dla makijażystek

Jesteś profesjonalną wizażystką i chcesz znaleźć skuteczny sposób na tworzenie precyzyjnych i szybkich notatek po makijażach próbnych ślubnych? Poznaj mój niezawodny sposób, który pomoże Ci utrzymać porządek i tworzyć szczegółowe notatki, które znacząco ułatwią Ci odtworzenie wymarzonego makijażu ślubnego dla Twoich klientek.

Jako makijażystka przy ślubach pracuję od 5 lat, mam więc za sobą już dużo makijaży próbnych. Teraz podchodzę do ich wykonania z większym spokojem, ale nie zawsze tak było.

W końcu i na Pannach Młodych, i na nas, przygotowujących je do tego Wielkiego Dnia, ciąży niezła presja. Wszystko ma być idealnie. Co jeśli o czymś zapomnę? Użyję innego koloru cienia albo zapomnę uwzględnić uwagę, którą klientka zgłosiła na próbie? Czy w razie wpadki zdążę nanieść poprawki i zachować spokój?

Przypuszczam, że te obawy nie są Ci obce. Ja też je miałam. Co mi pomogło?

Przygotowanie sobie prostych narzędzi, dzięki którym mogę szybko i dokładnie nanieść wszystko, co istotne przy wykonywaniu makijażu próbnego. Stworzyłam na swój użytek kartę makijażu próbnego, uwzględniającą wszystko, czego potrzebuję.

Karta makijażu próbnego ślubnego

Na karcie znajdują się wszystkie możliwe opcje i kombinacje wypisane w taki sposób, że po makijażu próbnym wpisuję w odpowiednie miejsca tylko kolory użytych kosmetyków. Karta zawiera też schemat oka, na którym mogę rozrysować make-up.

Przygotowanie sobie takiej gotowej karty było przełomowe i naprawdę mocno usprawniło mi pracę. Jednak wiesz, co jeszcze było przy tym istotne i okazało się drugim przełomem?

Uświadomienie sobie, że klientki widząc, że podchodzę do tematu poważnie i profesjonalnie, by jak najlepiej odtworzyć makijaż w dniu ich ślubu, są spokojniejsze. Nie spotkała mnie nigdy z tego powodu żadna nieprzyjemna uwaga, a jedynie podziw, że jestem tak dobrze przygotowana do makijażu ślubnego. 🙂 Chwalą to zarówno Panny Młode, jak i fotografowie, którzy dokumentują przygotowania w dniu ślubu.

Zatem również możesz poświęcić trochę czasu na przygotowanie sobie takiego formularza. Warto wypisać sobie wszystkie możliwości, dodać przy nich checkboxy i trochę miejsca na dopisek oraz schemat oka. Wydrukować i korzystać. Warto poświęcić trochę czasu w imię spokoju ducha. Wydaje się to banalne, ale naprawdę zmienia komfort pracy.

Gotowe karty makijażu i fryzury próbnej do druku

Jeśli jednak nie chcesz lub nie możesz przygotowywać takiej karty sama, służę pomocą. Możesz skorzystać z Karty makijażu próbnego ślubnego, którą sama zrobiłam i udostępniam dla innych makijażystek w swoim sklepie.

Karta makijażu próbnego ślubnego

(1 opinia klienta)
29,00 

Z kartą próbnego makijażu ślubnego sprawnie zapiszesz, a następnie odtworzysz upragniony efekt przyszłej Panny Młodej w jej wielkim dniu.

Gotowa karta kosztuje mniej niż kolejna nowa szminka, która leży zapomniana w kufrze, a z checklisty makijażu próbnego będziesz korzystać przy każdym makijażu ślubnym przez kolejne lata swojej pracy, ponieważ możesz drukować je wielokrotnie.

Makijażystki, które mają już ten produkt, są z niego zadowolone – sama zobacz!

Screen z opinią zweryfikowanej klientki Pauliny dodanej 23 czerwca 2023 o treści: Świetna pomoc przy makijażach ślubnych i nie tylko. Jestem mega roztrzepaną osobą ta karta bardzo pomaga mi przede wszystkim w odtwozeniu makijażu 1:1 po kilku miesiącach. Jest tam wszystko czego potrzebuje. Dodatkowo jest karta próbnej fryzury. Serdecznie polecam ❤️

Jest przygotowana kompleksowo i w miłej dla oka oprawie graficznej. Oprócz karty makijażu zawiera dodatkowo kartę fryzury próbnej – bo wiem, że wiele z nas zajmuje się również okolicznościowym czesaniem.

Pakiet plików usprawniających pracę makijażystek

Możesz również kupić ten plik wraz z 5 innymi, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes i usprawnić pracę! Sprawdź pakiet Zawodowy niezbędnik makijażystki!

PAKIET Zawodowy niezbędnik makijażystki

(1 opinia klienta)
157,00 

Najniższa cena z 30 dni: 157,00 .

Zyskaj wiedzę i narzędzia ułatwiające pracę, promocję swojej firmy i przyciąganie nowych klientek z Zawodowym niezbędnikiem makijażystki!

Zobacz pozostałe wpisy z poradami dla makijażystek:

Karta makijazu probnego slubnego - Perfekcyjne i szybkie notatki - Agata Pustola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *