O MNIE

Agata Pustoła

Makijażystka
Warszawa

Jestem makijażystką. Ukończyłam m.in. roczną szkołę Wizażu i Stylizacji, dwuletnią szkołę Technik usług kosmetycznych, kurs Maxineczki z zakresu zaawansowanych technik makijażu, przez co posiadam wiedzę na temat makijażu, pielęgnacji cery oraz produktów kosmetycznych. Moje doświadczenie obejmuje pracę m.in. jako makijażystka na eventach i sesjach zdjęciowych oraz jako konsultantka marek makijażowych i doradca klienta. W makijażach cenię naturalność, subtelność i uwydatnianie naturalnego piękna kobiet.

Ukończone szkoły i szkolenia:
2011 Roczna szkoła WIZAŻU I STYLIZACJI
2014 Studia z PSYCHOPEDAGOGIKI KREATYWNOŚCI
2016 Dwuletnia szkoła TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH
2018 Szkolenie makijażowe: MAXI MAKE UP PRO  z zaawansowanych technik makijażu prowadzone przez wizażystkę Joannę Ferdynus-Gołuszko – MAXINECZKĘ w PRO MAKE UP ACADEMY
2019 Szkolenie fryzjerskie: EXPRESS FRYZURY prowadzone przez Julię Miranowicz w Studio Freya
2019 Szkolenie makijażowe: SPECYFIKA MAKIJAŻU DLA CER DOJRZAŁYCH prowadzone przez Wiolettę Uzarowicz
2019 Pokaz makijażu GLOW prowadzony przez Kingę Szewczyk
Kolorowe Kredki
2019 5-tygodniowy KURS BIZNESOWY DLA MAKIJAŻYSTÓW prowadzony przez Joannę Przybylską Wizaż  i Stylizacja
2019 Szkolenie fryzjerskie: STYLIZACJA FRYZUR DLA WIZAŻYSTÓW prowadzone przez Juliannę Janczak Hairstylist&Haircoach

Pracowałam jako makijażystka i konsultantka m.in. dla marek makijażowych:
– KIKO MILANO
– NARS – SEPHORA
– BELL HYPOALLERGENIC
– ARTISTRY
– GOSH

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio makijażowym oraz opiniami klientów.

Wykonuję makijaże okolicznościowe w Warszawie: ślubne, próbne ślubne, makijaże gości weselnych, studniówkowe, sylwestrowe, dzienne, biznesowe, wieczorowe, makijaże fotograficzne do sesji zdjęciowych, na planie zdjęciowym i filmowym z ewentualnym asystowaniem, makijaże na wieczór panieński, indywidualne warsztaty makijażu dziennego i wieczorowego, metamorfozy, modelowanie włosów (prostowanie, loki).

Wykonując makijaże dostosowuję je do oczekiwań i osobowości klientek. W wykonywanych makijażach cenię subtelność i podkreślanie naturalnego piękna kobiet. Staram się, by kobiety w ważnych dla nich dniach czuły się pięknie, wyjątkowo i komfortowo, a satysfakcja z ich uśmiechu i zadowolenia z efektu końcowego napędza mnie do dalszego działania. Każda klientka otrzymuje ładny i praktyczny zestaw poprawkowy z miniaturką pomadki użytej podczas makijażu oraz bibułkami matującymi.