PORADY DLA MAKIJAŻYSTEK

Rozwijaj swój biznes jako makijażystka z nowymi pomysłami na usługi

Lista uslug makijazystki - Zbior 95 pomyslow na uslugi podstawowe i dodatkowe - Agata Pustola

Wskazówki dla makijażystek

Dziś chciałabym poruszyć temat, który może pomóc Wam w rozwoju Waszej działalności. W poprzednim wpisie omówiłyśmy, jak zarządzać kalendarzem pracy, aby mieć klientki przez cały rok, a nie tylko w sezonie ślubnym. Dziś przychodzę do Was z kolejnymi cennymi wskazówkami, które pomogą Wam rozwijać biznes, biorąc pod uwagę pełny tydzień pracy. Weźmiemy pod uwagę możliwości w obszarze różnorodności usług makijażystek.

Zakres usług makijażystek

Jeśli marzycie o zwiększeniu dochodów i kalendarzu pełnym klientek, warto rozważyć poszerzenie zakresu świadczonych przez Was usług, by mieć możliwość pracować przez wybrane przez was 5 dni w tygodniu, a nie głównie tylko w weekendy. Istnieje wiele opcji, które nie wymagają pozyskania dodatkowych umiejętności. Przykładem może być prowadzenie warsztatów z makijażu, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Takie warsztaty świetnie sprawdzą się np. jako urozmaicenie firmowych imprez integracyjnych czy przyjęć urodzinowych.

Inne pomysły mogą wymagać pewnego przygotowania, ale wciąż doskonale pasują do profilu działalności wizażystki. Przykładem jest analiza kolorystyczna czy świadczenie usług związanych z czesaniem okolicznościowym. Z fryzur możesz oferować tylko wybrane przez siebie opcje, które na początek nie wymagają długich szkoleń. Ja np. mam w ofercie tylko m.in. loki, fale, prostowanie, ale upięć nie wykonuję, a i tak wiele klientek chętnie korzysta z takiego klasycznego zestawu: makijaż + loki.

Rozszerzenie zakresu usług to świetny sposób na przyciągnięcie nowych klientek, zaproponowanie dodatkowych usług dotychczasowym klientkom i utrzymanie stałego przepływu zleceń przez cały rok. Warto eksperymentować i stale rozwijać swój biznes.

Lista usług makijażystki

Zbiór 95 pomysłów na usługi podstawowe i dodatkowe

Jeśli zastanawiasz się, jakie jeszcze pomysły możesz wdrożyć w życie, mam dla Ciebie coś specjalnego – Listę usług makijażystki. Znajdziesz w niej aż 95 pomysłów, które możecie włączyć do swojej oferty. Jeśli jesteś ciekawa, jakie to usługi i jak mogą pomóc Ci w rozwoju biznesu, kliknij w poniższy link, gdzie poznasz szczegóły.

Lista usług makijażystki

(1 opinia klienta)
39,00 

Zyskaj aż ponad 100 pomysłów na usługi podstawowe i dodatkowe z Listą usług makijażystki!

Inwestycja w ten produkt zwróci Ci się już przy pierwszej pozyskanej klientce, dzięki pomysłom w nim zawartym.

Pakiet plików usprawniających pracę makijażystek

Możesz również kupić ten plik wraz z 5 innymi, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes i usprawnić pracę! Sprawdź pakiet Zawodowy niezbędnik makijażystki!

PAKIET Zawodowy niezbędnik makijażystki

(1 opinia klienta)
157,00 

Najniższa cena z 30 dni: 157,00 .

Zyskaj wiedzę i narzędzia ułatwiające pracę, promocję swojej firmy i przyciąganie nowych klientek z Zawodowym niezbędnikiem makijażystki!

Zobacz pozostałe wpisy z poradami dla makijażystek:

Lista uslug makijazystki - Zbior 95 pomyslow na uslugi podstawowe i dodatkowe - Agata Pustola