PORADY DLA MAKIJAŻYSTEK

Jak uniknąć sezonowości w pracy makijażystki i cieszyć się pełnym kalendarzem przez cały rok

Kalendarz pracy makijazystki - Lista pomyslow, jak wykorzystac potencjal kazdego miesiaca, by miec klientki przez caly rok - Agata Pustola

Wskazówki dla makijażystek

W tym wpisie poruszę temat, który pewnie wiele z Was zna z własnego doświadczenia. Wiemy, że praca makijażystki jest dość sezonowa, a sezon ślubny od maja do września to okres największego obłożenia. To wtedy nasze kalendarze pękają w szwach. Ale co z resztą roku? Czy istnieje sposób, by równomiernie rozkładać pracę przez cały rok? Spokojnie, istnieje wiele strategii na utrzymanie stabilności biznesu.

Sztuka planowania kalendarza pracy wizażystki

Pierwszym krokiem jest rozważenie, jakie jeszcze okazje i wydarzenia w ciągu roku mogą sprzyjać makijażom i usługom z nim związanych np. lekcjom makijażu. Sylwester to oczywisty moment, ale pomyśl też o karnawale czy studniówkach młodzieży. Coraz popularniejsze stają się świąteczne i bożonarodzeniowe sesje zdjęciowe, podczas których wszyscy chcą wyglądać olśniewająco.

Innym przykładem może być Dzień Kobiet, kiedy kobiety umawiają się np. na kobiece sesje zdjęciowe, a ich mężczyźni szukają dla nich prezentu, jakim może być np. voucher na warsztaty makijażu. Można zorganizować wtedy również grupowe spotkanie dla swoich klientek z lekcją makijażu. W tym czasie kobiety lubią celebrować swój czas.

Strategie na równomierne obłożenie klientek przez 12 miesięcy

Warto zacząć myśleć w taki sposób, bo okazuje się, że możliwości do wykorzystania w ciągu roku jest dużo. Zapisz je sobie i zacznij planować strategię oraz promocję, by przyciągnąć klientki także poza sezonem ślubnym.

Gotowe pomysły na różnorodny kalendarz pracy

Jeśli jednak nadal masz mało pomysłów, to służę pomocą. Możesz skorzystać z gotowego rozwiązania, które pomoże Ci utrzymać stały przypływ klientek przez wszystkie 12 miesięcy. Obserwując swój biznes przez kilka lat, tworzyłam Kalendarz pracy makijażystki. Najpierw na swoje potrzeby, ale teraz udostępniam go również dla Ciebie. To narzędzie, które pomaga zaplanować i wykorzystać potencjał naszego zawodu przez cały rok.

Kalendarz pracy makijażystki: Twój klucz do stabilności finansowej w branży urody

Kalendarz pracy makijażystki uwzględnia różne okazje i wydarzenia, które sprzyjają usługom makijażystek poza sezonem ślubnym.

Dzięki niemu będziesz miała klarowny plan działań i promocji na cały rok. To narzędzie pomaga w zaplanowaniu strategii i przyciągnięciu klientek w okresach, które wcześniej były mniej zyskowne. Daj sobie szansę na stały przepływ klientek i rozwijaj swój biznes!

Kalendarz pracy makijażystki

(2 opinie klienta)
39,00 

Wypełnij swój terminarz klientkami z pomocą kalendarza pracy makijażystki! Dzięki niemu wykorzystasz potencjał każdego miesiąca tak, by mieć klientki przez cały rok!

Inwestycja w ten produkt zwróci Ci się już przy pierwszej pozyskanej klientce, dzięki pomysłom w nim zawartym. Jeśli chcesz skorzystać z tego gotowego rozwiązania, pełny opis znajdziesz w karcie produktu: Kalendarz pracy makijażystki.

Makijażystki, które mają już ten produkt, są z niego zadowolone – sama zobacz!

Screen z opinią zweryfikowanej klientki Joanny Bujalskiej dodanej 23 czerwca 2023 o treści: Jako makijażystka, czasami potrzebuje jakiejś inspiracji do działania. Dzięki kalendarzowi zyskałam dużo ciekawych pomysłów na które bym sama nie wpadła. Teraz mogę je wdrożyć w swój własny biznes 😊. Świetny pomysł za puste arkusze kalendarzy, wreszcie będę miała motywację aby systematycznie zaplanować czas i działanie, także biorę się za działanie, a osobom niezdecydowanym bardzo polecam 😊😊

Pakiet plików usprawniających pracę makijażystek

Możesz również kupić ten plik wraz z 5 innymi, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes i usprawnić pracę! Sprawdź pakiet Zawodowy niezbędnik makijażystki!

PAKIET Zawodowy niezbędnik makijażystki

(1 opinia klienta)
157,00 

Najniższa cena z 30 dni: 157,00 .

Zyskaj wiedzę i narzędzia ułatwiające pracę, promocję swojej firmy i przyciąganie nowych klientek z Zawodowym niezbędnikiem makijażystki!

Zobacz pozostałe wpisy z poradami dla makijażystek:

Kalendarz pracy makijazystki - Lista pomyslow, jak wykorzystac potencjal kazdego miesiaca, by miec klientki przez caly rok - Agata Pustola