FRYZURA OKOLICZNOŚCIOWA MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY ŚLUB

Kiedy najlepiej umówić się na makijaż próbny ślubny oraz fryzurę próbną?

makijaż ślubny delikatny Warszawa

Makijaż próbny ślubny

Ważnym elementem przygotowań do ślubu jest również makijaż próbny ślubny. Podczas próbnego makijażu ślubnego ustalamy kolory i intensywność makijażu oraz dobieramy odpowiedni podkład i kosmetyki. W efekcie Panna Młoda wie jakiego efektu końcowego może się spodziewać, a także w dniu ślubu makijaż trwa krócej i odbywa się bez zbędnego stresu oraz podstawowych ustaleń.

Po makijażu próbnym masz cały dzień, by na spokojnie spojrzeć na makijaż w różnym świetle oraz przekonać się, czy czujesz się komfortowo w danej intensywności makijażu. Możesz też wykonać kilka zdjęć, by zobaczyć, jak będzie wyglądać na zdjęciach. Jest również wtedy czas na omówienie ewentualnych zmian i wprowadzenie sugestii.

Podczas makijażu próbnego, zwracam również uwagę na stan cery i jeśli jest taka potrzeba, to doradzam dodatkowe kroki pielęgnacyjne. By makijaż w dniu ślubu wyglądał pięknie na skórze i trzymał się bez problemów, polecam zastosować dopasowaną pielęgnację z odpowiednim wyprzedzeniem (najlepiej już od momentu zapisu).

ZOBACZ: JAK PRZYGOTOWAĆ SKÓRĘ PRZED MAKIJAŻEM?

Odpowiednia pielęgnacja skóry przed makijażem jest bardzo istotna i wpływa na wygląd końcowy oraz trwałość makijażu.

Kiedy umówić się na fryzurę i makijaż próbny przed ślubem?

Na makijaż próbny oraz próbną stylizację włosów najlepiej umówić się np. na około miesiąc lub dwa przed ślubem (gdy znany jest styl i kolorystyka sukni, dodatków itp.). Makijaż próbny ślubny możesz wykonać np. w dniu przymiarki sukni i fryzury próbnej ślubnej.

Warto umówić się na makijaż i fryzurę próbną w godzinach dziennych, żeby mieć cały dzień, by na spokojnie spojrzeć na nie w różnym świetle, sprawdzić przez dostateczną ilość godzin jak współpracuje ze skórą oraz zaobserwować, czy czujesz się dobrze w danym natężeniu makijażu oraz w wybranej fryzurze.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem makijażystki ślubnej, masz dużo czasu do ślubu i chcesz być spokojna o swoją ślubną rezerwację i efekty końcowe makijażu ślubnego oraz makijaży okolicznościowych dla osób z Twojego otoczenia, a jeszcze nie byłaś u mnie na makijażu, to możesz również umówić się wcześniej np. na makijaż okolicznościowy przy nadarzającej się w międzyczasie okazji, byś mogła być pewna, że czujesz się dobrze w makijażu wykonanym przeze mnie.

Ile trwa makijaż próbny i ślubny

Czas wykonania makijażu ślubnego: 50-70 min.
Czas wykonania makijażu próbnego (wtorek-piątek): 60-90 min.

Czas stylizacji włosów zależy od ich długości i wybranej fryzury: 30-90 min.


Zobacz również:


Zapraszam do zapisów na makijaże i stylizacje fryzur.