PORADY DLA MAKIJAŻYSTEK

Spakuj swój kufer makijażystki z checklistą – bez stresu i pośpiechu

Kufer makijazystki - Checklista pakowania - Agata Pustola

Wskazówki dla makijażystek

Co zrobić, żeby pakowanie kufra na zlecenia wyjazdowe było sprawne i pozbawione nerwów?

Jeśli realizujesz zlecenia wyjazdowe na makijaż, to pewnie wiesz, jak stresujące może być pakowanie. Trzeba wziąć wszystko, co może się przydać do pracy, a zwykle jest tego niemało. Jeśli czegoś zapomnisz… Może uda Ci się zastąpić zgubę czymś innym, a może nie. Nie chciałabyś tego sprawdzać, prawda?

Jeśli podobnie jak ja, masz skłonność do perfekcjonizmu, to stres związany z pakowaniem może być naprawdę uciążliwy. Z jednej strony, zależy Ci na profesjonalnym przygotowaniu, by zawsze prezentować się w najlepszym świetle przed klientką. Z drugiej strony, nikt nie lubi działać w pośpiechu i w nerwowej atmosferze, prawda?

Dlatego właśnie postanowiłam znaleźć sposób, aby usprawnić cały proces związany ze zleceniami wyjazdowymi. Jednym z kluczowych kroków okazało się przygotowanie dokładnej listy wszystkiego, co może mi się przydać w zależności od rodzaju zlecenia. Niezawodna checklista pakowania stała się moim sprzymierzeńcem, eliminując stres i pozwalając na pełne przygotowanie i profesjonalizm w każdej sytuacji.

Kufer makijażystki przygotowany na wszystko

Kiedy nadchodzi pora pakowania, nie muszę już się zastanawiać – po prostu biorę do ręki checklistę, sprawdzam i pakuję rzeczy z kolejnych punktów.

Jeśli pakując się przychodziło mi do głowy coś jeszcze, oczywiście od razu zabierałam to również, ale dopisywałam też na stałe do listy. I tak przez lata rozbudowywałam moją makijażową checklistę pakowania

Oczywiście może być tak, że wykonujesz różne rodzaje zleceń. Inaczej pakuję się na wykonanie makijażu ślubnego, inaczej biznesowego. W końcu więc uwzględniłam te różnice, przygotowując po prostu dwie różne listy. 

Jeśli chcesz, to takie checklisty możesz również przygotować sama – w miarę kolejnych zleceń i nabierania doświadczenia rozbudujesz je i uzupełnisz tak, że Ty i Twój kufer będziecie przygotowani na wszystko.

Gotowa checklista pakowania kufra makijażystki

Możesz jednak skorzystać z drogi na skróty. Zainwestować niewielką kwotę i zyskać kompleksową listę przygotowaną przeze mnie. To mniej, niż wydasz na kolejną kredkę do brwi – a jestem pewna, że lista będzie służyć Ci znacznie dłużej.

Kufer makijażystki – checklista pakowania

(1 opinia klienta)
29,00 

Z tą kompleksową listą będziesz przygotowana na każde zlecenie, jednocześnie unikając stresu pakowania! Must-have każdej początkującej makijażystki.

Zawiera ona: 2 rodzaje checklist: na makijaże okolicznościowe i ślubne oraz biznesowe, a każda z nich uwzględnia także produkty do włosów. W końcu wiele z nas zajmuje się także okolicznościowym czesaniem i mój produkt to uwzględnia. 

Wiem, że ten produkt się sprawdza, bo dostaję feedback od makijażystek, które go już mają. Sprawdź sama jedną z opinii:

Screen z opinią zweryfikowanej klientki Karoliny Bou Chedid dodanej 16 lipca 2023 o treści: Check lista którą stworzyła Agata to coś co jest przydatne dla każdej wizażystki, idealna sprawa dla ułatwienia sobie życia i działania. Polecam

Pakiet plików usprawniających pracę makijażystek

Możesz również kupić ten plik wraz z 5 innymi, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes i usprawnić pracę! Sprawdź pakiet Zawodowy niezbędnik makijażystki!

PAKIET Zawodowy niezbędnik makijażystki

(1 opinia klienta)
157,00 

Najniższa cena z 30 dni: 157,00 .

Zyskaj wiedzę i narzędzia ułatwiające pracę, promocję swojej firmy i przyciąganie nowych klientek z Zawodowym niezbędnikiem makijażystki!

Zobacz pozostałe wpisy z poradami dla makijażystek:

Kufer makijazystki - Checklista pakowania - Agata Pustola