Pakiet ślubny

Pakiety ślubne z dojazdem

Oferta na makijaże i pakiety ślubne 2024

Opcja makijażu z dojazdem w soboty, święta i dni okołoświąteczne w sezonie ślubnym kwiecień-październik możliwa jest tylko przy pakietach grupowym.

Pozostałe terminy z dojazdem wyceniane są indywidualnie.

Cennik

Pakiet ślubny z dojazdem (soboty, niedziele i dni okołoświąteczne, kwiecień — październik):
Pakiet XL: 7 makijaży: 1700 zł
Pakiet L: 6 makijaży: 1550 zł
Pakiet M: 5 makijaży: 1350 zł
Pakiet S: 4 makijaże (lub mniej): 1160 zł

W cenie pakietu:

  • makijaże w dniu ślubu
  • korekta Pana Młodego
  • dojazd na terenie Warszawy i bardzo bliskich okolic. (Pakiety w dalszych okolicach poza Warszawą są możliwe w przypadku transportu zorganizowanego w obydwie strony przez zamawiającego.)

Istnieje możliwość zamiany makijaży z pakietu S na wybrane stylizacje włosów z dostępnych opcji wymienionych na stronie: Stylizacja włosów. Pozostałe pakiety można powiększyć o stylizacje fryzur.

Cennik pojedynczych usług stacjonarnie: CENNIK.

Terminy zapisów na makijaże i pakiety ślubne

PAKIETY ŚLUBNE M, L i XL: Zapisy na pakiety grupowe M, L i XL otwarte są od 1 grudnia. Możliwość zapisu na pakiety ślubne na każdy dzień tygodnia pon.-ndz.

PAKIETY ŚLUBNE S: Zapisy na pakiety grupowe S otwarte są z półrocznym wyprzedzeniem 1 dnia miesiąca (według tabeli zamieszczonej na stronie: Terminarz zapisów). Możliwość zapisu na pakiety ślubne na każdy dzień tygodnia pon.-ndz.

POJEDYNCZE MAKIJAŻE: Zapisy na stacjonarne pojedyncze makijaże ślubne oraz makijaże okolicznościowe otwarte są z półrocznym wyprzedzeniem 3 dnia miesiąca (według tabeli zamieszczonej na stronie: Terminarz zapisów). Możliwość zapisu na pojedyncze makijaże na dni wt.-sob.