MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY ŚLUB

Czy można nie umawiać się na makijaż próbny?

makijaż ślubny delikatny makijażystka Warszawa

Kiedy warto wykonać makijaż i fryzurę próbną, a kiedy nie jest to konieczne?

Kiedy nie trzeba wykonywać próbnego makijażu ślubnego?

Makijaż ślubny bez próbnego jest dopuszczalny w wyjątkowych sytuacjach i wymaga od klientki pełnego zaufania do makijażystki i efektu końcowego.

Jest możliwy również dla stałych klientek, które już korzystały z usług swojej makijażystki i wiedzą, że dobrze się czują w makijażach spod jej ręki.

To samo dotyczy fryzury próbnej.

Jeśli decydujesz się nie skorzystać z makijażu próbnego, to albo możesz w pełni oddać się w moje ręce, odpowiadając na moje początkowe pytania i zarysowując kierunek, w którym będziemy iść lub możesz pokazać mi zdjęcia z mojego portfolio, które intensywnością Ci się podobają.

Kiedy jednak szczególnie warto umówić się na makijaż próbny?

Jeśli masz wizję swojego makijażu i wiesz jaki makijaż konkretnie byś chciała, to tym bardziej umów się na makijaż próbny, żeby upewnić się, że wyjdzie taki, jak sobie wymyśliłaś i że na pewno dobrze się w nim czujesz.

Również jeśli masz skłonność do alergii lub problematyczną cerę, to dla swojego bezpieczeństwa i spokoju lepiej umów się na wcześniejszy makijaż próbny.

Kiedy warto umówić się na fryzurę próbną?

Jeśli masz zamysł na swoją ślubną fryzurę, a nigdy nie wykonywałaś jej u wybranej fryzjerki oraz nie wiesz, jak Twoje włosy będą się zachowywać przy danej fryzurze przez wiele godzin.

Zalety makijażu próbnego

Makijaż próbny ślubny jest ważnym elementem dla Panny Młodej, ponieważ ma ona okazje zobaczyć się wtedy w pełnym makijażu, sprawdzić czy dobrze się czuje w danej intensywności oraz jak utrzymuje się na jej skórze. Ja jako makijażystka poradzę sobie bez próbnego, bo dużo klientek maluję pierwszy raz i wychodzi pięknie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że często makijaż ślubny po próbnym i kolejne makijaże na stałych klientkach, wychodzą jeszcze piękniejsze, jak już makijażystka zna daną twarz i ma możliwość dokładnie przeanalizować potem makijaż również na zdjęciach.

ZOBACZ: JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MAKIJAŻU PRÓBNEGO ŚLUBNEGO?

Sprawdź, jak określić wizję swojego makijażu.