fbpx
darmowa checklista makijazu dziennego baner agatapustola
.

Prezent: Checklista makijażu dziennego!

Nie wiesz jakich kosmetyków i akcesoriów potrzebujesz do wykonania swojego makijażu dziennego, który podkreśli Twoje atuty oraz doda Ci pewności siebie? Ile powinnaś mieć pędzli, by wykonać naturalny, ale efektowny makijaż twarzy, a także prosty, ale profesjonalnie wyglądający makijaż oczu? Poznaj moją listę niezbędnych (a także tych dodatkowych) kosmetyków, pędzli i akcesoriów do wykonania makijażu dziennego.

Poznasz m.in. kosmetyki oraz pędzle potrzebne do wykonania 2 wersji makijażu dziennego:
» Wersja 1: Makijaż podstawowy zajmujący 10-15 min
» Wersja 2: Makijaż pełny zajmujący 25-45 min
Pobierz checklistę i sprawdź czy masz niezbędne produkty!

Z pomocą tej checklisty sprawdzisz czy posiadasz w swojej kosmetyczce odpowiednie kosmetyki oraz potrzebne akcesoria, by wykonać swój makijaż dzienny oraz zweryfikujesz czy wiesz w jaki sposób odpowiednio używać danych produktów.

Wygodna forma checklisty sprawia, że możesz oznaczyć kosmetyki i pędzle, które już posiadasz w swojej kosmetyczce i których używasz, a następnie zobaczysz jakich kosmetyków oraz pędzli może Ci brakować.

Otrzymasz również cykl 5 maili z poradami i tajnikami makijażu dziennego!

makijaz dzienny checklista agata pustola prezent
makijażystka Agata Pustoła, Michał Gańko

Agata Pustoła Makijażystka

Jestem makijażystką. W 2011 roku skończyłam szkołę Wizażu i Stylizacji i od tego czasu pasja przeradzała się w pracę.

Na co dzień pracuję z kobietami, które w ważnym dla siebie dniu pragną mieć wykonany profesjonalny i efektowny, ale jednocześnie naturalnie wyglądający makijaż. W makijażach stawiam na naturalne podkreślanie kobiecej urody. Wykonując makijaże dostosowuję je do oczekiwań i osobowości klientek. Staram się, by kobiety w ważnych dla nich dniach czuły się pięknie, wyjątkowo i komfortowo, a ich uśmiech po spojrzeniu w lustro po skończonym makijażu i zadowolenie z efektu końcowego daje mi ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Na warsztatach makijażu pomagam kobietom poznać tajniki makijażu dziennego aby: potrafiły wykonać swój własny makijaż krok po kroku, wiedziały jakich dokładnie kosmetyków i pędzli do tego potrzebują oraz co nakładać, w którym miejscu na twarzy, a także by wiedziały jakich błędów nie popełniać w swoim makijażu.

.

Agata Pustoła Makijażystka

Polityka prywatności