niezbednik makijazu dziennego - potrzebne kosmetyki

Zrób przegląd swojej kosmetyczki

i sprawdź, które kosmetyki i akcesoria pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt makijażu

Czy wiesz jakich kosmetyków i akcesoriów potrzebujesz do wykonania swojego makijażu dziennego, który podkreśli Twoje atuty oraz doda Ci pewności siebie? Ile powinnaś mieć pędzli, by wykonać naturalny, ale efektowny makijaż twarzy, a także prosty, ale profesjonalnie wyglądający makijaż oczu? Poznaj moją listę niezbędnych (a także tych dodatkowych) kosmetyków, pędzli i akcesoriów do wykonania makijażu dziennego.

jakie pedzle sa potrzebne do makijazu

2 wersje makijażu

Poznasz m.in. kosmetyki oraz pędzle potrzebne do wykonania 2 wersji makijażu dziennego:
» Wersja 1: Makijaż podstawowy zajmujący 10-15 min
» Wersja 2: Makijaż pełny zajmujący 25-45 min
Pobierz checklistę i sprawdź, czy masz niezbędne produkty!

forma checklisty

Z pomocą tej checklisty sprawdzisz, czy posiadasz w swojej kosmetyczce odpowiednie kosmetyki oraz potrzebne akcesoria, by wykonać swój makijaż dzienny oraz zweryfikujesz czy wiesz, w jaki sposób odpowiednio używać danych produktów.
Wygodna forma checklisty sprawia, że możesz oznaczyć kosmetyki i pędzle, które już posiadasz w swojej kosmetyczce i których używasz, a następnie zobaczysz jakich kosmetyków oraz pędzli może Ci brakować.

Produkty elektroniczne są w formacie PDF, więc w celu korzystania z nich Klient musi mieć programy, które obsługują wymienione pliki. Format plików: *.pdf. Program np.: Adobe Acrobat Reader.

Mailowe wskazówki

Otrzymasz również cykl 5 maili z poradami i tajnikami makijażu dziennego!

makijażystka Agata Pustoła

Agata Pustoła Makijażystka

Jestem makijażystką. W 2011 roku skończyłam szkołę Wizażu i Stylizacji i od tego czasu rozwijam swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę w zakresie makijażu, pielęgnacji skóry i stylizacji fryzur.

Na co dzień pracuję z kobietami, które w ważnym dla siebie dniu pragną mieć wykonany profesjonalny i efektowny, ale jednocześnie naturalnie wyglądający makijaż.

W makijażach stawiam na naturalne podkreślanie kobiecej urody. Wykonując makijaże, dostosowuję je do oczekiwań i osobowości klientek. Staram się, by kobiety czuły się pięknie, wyjątkowo i komfortowo, a ich uśmiech po spojrzeniu w lustro po skończonym makijażu i zadowolenie z efektu końcowego daje mi ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Na warsztatach makijażu pomagam kobietom poznać tajniki makijażu dziennego, aby: potrafiły wykonać swój własny makijaż krok po kroku, wiedząc jakich dokładnie kosmetyków i pędzli do tego potrzebują oraz co nakładać, w którym miejscu na twarzy, a także by wiedziały jakich błędów nie popełniać w swoim makijażu.

Agata Pustoła Makijażystka

Polityka prywatności

Regulamin